Błyskawiczny
Duet

Kup dowolną zmywarkę Whirlpool i odbierz półroczny* zapas kapsułek Fairy Platinum w prezencie!

* 90 szt. Fairy Platinum (2 opakowania) – przy średnim zużyciu 3-4 kapsułek tygodniowo.

Jak otrzymać półroczny zapas kapsułek fairy?

Kup dowolną zmywarkę Whirlpool w terminie
od 1 lipca do 31 grudnia 2016 r.
i odbierz półroczny zapas kapsułek Fairy Platinum!

Zarejestruj w ciągu 30 dni zakup zmywarki w zakładce
ZGŁOSZENIE na dole strony, a w przeciągu miesiąca wyślemy
do Ciebie kurierem zapas kapsułek Fairy Platinum!”

Pobierz regulamin promocji

Promocja trwa do 31 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Poznaj wyjątkowe działane fairy platinium!

Unikatowa formuła dwóch płynów czyszczących rozpuszcza nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia i usuwa tłuszcz ze środka zmywarki, a także z filtra. To jedyne kapsułki do zmywarek o takim działaniu, które jeszcze lepiej działa w połączeniu z technologią Whirlpool.

5 zalet Fairy Platinum

  • Kapsułki Fairy nie są pakowane osobno, dzięki czemu łatwiej się z nich korzysta.
  • Rozpuszczają się na początku cyklu. To oznacza, że działają szybciej niż inne kapsułki, a ich resztki nie pozostają w zmywarce.
  • Świetnie sprawdzają się w niskich temperaturach.
  • Zawierają nawet czterokrotnie więcej substancji rozpuszczających tłuszcz niż zwykłe tabletki do zmywarek. Dzięki temu resztki jedzenia nie osadzają się z powrotem na naczyniach.
  • Wysoka zawartość substancji powierzchniowo czynnych zapobiega powstawaniu plam na plastiku.

Czyste i suche naczynia w 1 godzinę!

Nowe zmywarki Supreme Clean

Innowacyjna seria zmywarek gwarantująca pełną dowolność załadunku dzięki regulowanym przegrodom i pełnej elastyczności ustawienia kosza z systemem prowadnic. Dodatkowo boczne wsporniki i uchwyty zapewniają stabilną pozycję naczyń przez cały cykl zmywania. Zmywarki Supreme Clean doskonale radzą sobie z usuwaniem najbardziej wymagających zabrudzeń, dzięki czemu mycie wstępne jest zbędne.

PowerClean Pro

Dzięki wysokociśnieniowym dyszom, zmywarki z tą technologią bez trudu usuwają najbardziej uporczywe zabrudzenia bez konieczności wcześniejszego namaczania i ręcznego szorowania. Specjalna strefa PowerClean Pro pozwala pomieścić do 30% więcej naczyń**, a ich pozycja jest stabilna dzięki specjalnym uchwytom.

** Procent obliczony w porównaniu z pojemnością modeli tej samej linii produktów Whirlpool bez technologii PowerClean Pro.

6-ty Zmysł

Wystarczy, że wybierzesz program 6-ty Zmysł, a inteligentne czujniki rozpoznają stopień zabrudzenia i automatycznie dostosują cykl zmywania, zapewniając oszczędność energii, wody i czasu nawet do 50%*.

* Porównanie między minimalnym i maksymalnym zużyciem zasobów w programie 6-ty Zmysł.

PowerDry

Program „1 h Mycie i Suszenie” to doskonałe efekty mycia i suszenia naczyń zaledwie w jedną godzinę***. Wykorzystując zjawisko kondensacji zmywarka zamienia parę w wodę w zamkniętym obiegu. Dzięki temu po otwarciu urządzenia nie uwalnia się para, która może uszkodzić blat meblowy. Ponadto wszystkie naczynia, nawet plastikowe pojemniki, po zakończeniu zmywania są idealnie suche, bez smug i zacieków.

*** Dla programu „1 h Mycie i Suszenie” na podstawie testów wewnętrznych (stan na październik 2013 r.). Funkcja PowerClean nie może być używana z programem „1 h Mycie i Suszenie”.

Zarejestruj zakup zmywarki

PROMOCJA ZAKOŃCZONA, DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ

Masz pytania? Zadzwoń: 801 335 336